משרדנו נבות את נבות (יורם ורויטל) הנו משרד משפחתי על כל היתרונות שיש לעסק משפחתי. המשרד צבר ניסיון רב ומוניטין לא מבוטל בעיקר בטיפול בפציעות קשות, בנפגעים שנותרו משותקים ובנפגעים שסובלים מפגיעות ראש קשות. המשרד צבר גם ידע ומומחיות בכל הקשור לאביזרים השונים הדרושים לנכים, ונחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום והידוע במומחיותנו בקרב חברות הביטוח ובתי המשפט. אנו מייצגים לקוחות פרטיים בלבד. לא ייצגנו בעבר ואיננו מייצגים כיום חברות ביטוח כלשהן. האינטרס היחיד שלנו הוא לדאוג באופן מיטבי לפצועים כדי שיקבלו את כל המגיע להם. איננו מחויבים דבר כלפי חברת ביטוח כלשהי.כל תביעה בכל סדר גודל הינה רלוונטית עבורנו, וכל לקוח, קטן כגדול, יטופל במלוא המסירות והמקצועיות, תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד של שני השותפים הבכירים במשרד. הלקוח אצלנו זוכה לטיפול אישי של אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בשנים.השירותים שאנו נותנים הינם מקיפים, וכוללים: איסוף חומר רפואי, פניה למשרדי חקירות לפי הצורך, פניות לקופת חולים ולמוסד לביטוח לאומי, ייצוג בוועדות שונות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, וליווי צמוד של הפצוע בהליך המשפטי עצמו ובאופן אישי על ידי השותפים הבכירים, מתחילת ההליך ועד סופו כשאנו נוקטים בשיטה של מלחמה על כל שקל המגיע לכם ללא פשרות.
משרדנו תוכנן באופן מיוחד כדי שיתאים לנכים הרתוקים לכיסאות גלגלים הן מבחינת הגישה, הן מבחינת הפתחים והן מבחינת החניה.

השותפים

המייסד עו"ד חיים (כהן) נבות ז"ל (1925-2007)

עו"ד חיים נבות ז"ל, יליד ירושלים, לוחם באצ"ל ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. עו"ד חיים נבות הקים את המשרד בשנת 1970 בשד' רוטשילד בתל אביב, ונחשב לאחד מעורכי הדין המובלים והמצליחים בתחום של ייצוג נפגעים. עו"ד חיים נבות בנה משרד לתפארת וצרף את ילדיו שממשיכים את המסורת בה החל. יהי זכרו בלבנו ברוך.

עו"ד יורם נבות

עו"ד יורם נבות, יליד ירושלים, גדל בתל אביב ומתגורר בהרצליה. בוגר "תיכון חדש" בתל אביב. נשוי ואב לשלש בנות. את לימודי המשפטים סיים באוניברסיטת תל אביב, ושירת כקצין בכיר בחיל המודיעין. את התמחותו עשה במשרד הנדל"ן הידוע סוכובולסקי-הרטבי, ולאחר מכן הצטרף למשרד המשפחתי של האבא, עו"ד חיים נבות ז"ל.

עו"ד רויטל (טלי) נבות גלוסקה

עו"ד רויטל (טלי) נבות-גלוסקה, ילידת תל אביב ומתגוררת בהרצליה. בוגרת "תיכון חדש" בתל אביב. נשואה ואם לשלשה ילדים. את לימודי המשפטים שלה סיימה באוניברסיטת תל אביב. שירתה בצה"ל בחיל הרפואה והידע הרפואי שרכשה השתלב היטב בתחום דיני הנזיקין. את התמחותה עשתה במשרד הידוע המבורגר-עברון בתחום המסחרי וכן בבית המשפט המחוזי בת"א אצל כב' השופטת בדימוס שולמית ולנשטיין. לאחר מכן הצטרפה למשרד המשפחתי של האבא, עו"ד חיים נבות ז"ל.

צור קשר


עורך דין תאונות אופנוע

כידוע, היקף תאונות הדרכים בארץ נחשב למכת מדינה מזה שנים רבות. יחד עם זאת, בעלי הרכבים הדו-גלגליים, כגון אופנועים וקטנועים,

עורך דין ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממשלתי אשר הוקם כבר בתקופת ראשית המדינה, על מנת להעניק בטחון סוציאלי לתושבי המדינה באמצעות

עו"ד תאונות דרכים

הנזקים אשר נגרמים עקב תאונת דרכים נחלקים לשני סוגים: נזקי גוף ונזקי רכוש, כאשר לכל אחד מהנזקים הללו יש מנגנון

עורך דין תאונות דרכים

עקב מכת תאונות הדרכים בארץ, החליט המחוקק הישראלי לחוקק בשנת 1975 חוק מיוחד אשר יגן באופן מוחלט על נפגעי תאונות

רשלנות בלידה

לידה היא הליך רפואי לכל דבר, ויש להיערך אליו בהתאם ולהיות ערניים לכל אורך אשפוזה של האישה, כולל לאחר הלידה.

משרד עורכי דין תל אביב

משרדנו בתל אביב מייצג אנשים בתחומים רבים ומגוונים של תביעות: תאונות דרכים – תאונות דרכים הפכו מזמן למכת מדינה, ואנשים

תביעות רפואיות

המערכת המשפטית בישראל מאפשרת לאזרח לתבוע תביעות רפואיות בדרכים שונות, למשל תביעות רשלנות רפואית כנגד מוסדות רפואיים, תביעת נכות כללית

עורך דין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית עלולה להתרחש בכל רגע נתון, גם במוסד הרפואי הטוב ביותר. על כל רופא מוטלת חובת זהירות ואם לא

* הכתבות לא נכתבו ע"י עורך דין