עורך דין מומחה בנזיקין- יורם נבות
עורך דין תל אביב נזיקין- נבות את נבות
עורך דין מומחה בנזיקין- רויטל נבות
עורך דין תל אביב נזיקין- נבות את נבות

ה"אני מאמין" של המשרד

  • אנו מאמינים בעקרונות של יושר ונאמנות מוחלטת ללקוח.
  • אנו מאמינים במאבק מתמיד ועיקש עבור הלקוח ולטובתו, מתחילת הטיפול בתיק ועד לקבלת סכום הפיצויים המכסימליים ובמהלך הדיון המשפטי בבית המשפט.
  • אנו מאמינים כי ההתמחות רבת השנים, והמוניטין והידע המקצועי הרב שרכשנו הופכים אותנו למצוינים בתחומנו. הלקוח זכאי ליהנות מכך.
  • אנו מאמינים בייצוג נפגעים בלבד כדי למנוע חשש לניגוד עניינים. על כן משרדנו לא מייצג חברות ביטוח, ולא ייצג חברות ביטוח בעבר.
  • אנו מאמינים בקשר האישי שבין הלקוח לבין השותפים הבכירים ועל כן אנו זמינים לרשותכם בכל עת.
  • אנו מאמינים בשותפות המשפחתית, בנאמנות שבין השותפים, בניסיון של 30 שנה, ובמקצועיות לכל אורך הדרך.
חזקים לצד חלשים

במשרד נבות את נבות (יורם ורויטל) לא קיים ייצוג של חברות ביטוח בכלל ולא היה בעבר, לכן אין לנו ניגוד אינטרסים. אנו משרתים רק את הצד שנפגע, העומד מול הגופים הגדולים כגון חברות הביטוח, בתי חולים וקופות חולים, ביטוח לאומי ומדינת ישראל. אנחנו ניאבק עבורכם וביחד איתכם מול כל הגופים הללו. כדי להצליח, המשרד שם לנגד עיניו לסייע לאדם הפרטי הנקלע למאבק מול גופי ענק ולתת לו מענה רציני, חזק ומקצועי .

אתם לא לבד

אנו מודעים לכך שעליכם להתמודד ביחד איתנו עם פציעות ומוגבלויות וסבל רב, שהסביבה לא תמיד מעריכה כראוי. לעיתים מדובר בהתמודדות לא קלה שבצידה שיקום ארוך. על כן אנו מעניקים ללקוחותינו שירות אישי ומסור, של שני השותפים הבכירים, תוך ליווי אישי צמוד לכל המוסדות הרלוונטיים לתביעה כגון: ייצוג בוועדות רפואיות, בעיקר במוסד לביטוח לאומי, וכמובן ייצוג אישי בבית המשפט לכל אורך הדרך. אנו מקפידים על זמינות גבוהה עבורכם.

אנחנו בשבילכם כבר שלושים שנה

כשאתם נזקקים וזכאים לפיצוי עקב נזק גופני, תמצאו במשרדנו בעלי ידע וותק מוכחים בתחום כדי שתקבלו את כל המגיע לכם ללא וויתורים. משרדנו מתמחה בטיפול בנפגעים , לקוחות פרטיים בלבד, מאז 1970 עת הוקם המשרד על ידי עו"ד חיים נבות ז"ל וכיום נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום.

צור קשר

* המאמרים לא נכתבו בידי עורך דין.