אנו כמשרד בוטיק, מתמחים בנזקי גוף בלבד. זה התחום שבו צברנו נסיון ומוניטין רב שנים.
אנו מטפלים בכל התביעות הקשורות בנזקי גוף, כלומר פציעות שנגרמו בתאונות שונות כמו למשל: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, נפילות שונות, תביעות כנגד ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, ועוד

רשלנות רפואית

כאשר אנו פונים לרופא או מוסד רפואי בעת מחלה או בעיה רפואית, אנו מצפים לטיפול מסור ומקצועי שיתרום לבריאותינו או בריאות יקירנו. עם זאת, לצערינו, ישנם מקרים ותהליכים רפואיים רבים בהם אנו נתקלים ברשלנות של הצוות הרפואי. משרדנו מטפל בתיקי רשלנות רפואית בכל מוסדות ותחומי הרפואה ובכל המקרים בהם נגרם נזק או סבל עקב פעולה לקויה , איבחון שגוי או העדר הסבר מתאים של הצוות הרפואי או הפארא רפואי. רשלנות מצד גורמים רפואיים עלולה לקרות במהלך ביצוע בדיקה או פרוצדורה רפואית, במהלך לידה, ניתוח או עקב אבחון וטיפול שגויים של מחלה או בעיה רפואית. אנו עוסקים בבחינת מגוון הפעולות הרפואיות החל מייעוץ שגוי או בלתי מקיף, המשך בדיקות חלקיות וכלה בפעולות ניתוחיות שגרמו לנזקים או שהיו מיותרות. במידה שאתם סבורים שטופלתם ברשלנות ע"י גורם רפואי, אנו נייעץ לכם מנסיונינו האם אכן יש מקום לתביעה ומה היקף הפיצוי הצפוי. אנו עומדים בקשר עם רופאים ומומחים בתחומי רפואה רבים, אשר יבדקו את התיקים הרפואיים ויחוו, בהתאם לצורך, חוות דעת לצורך הגשת תביעה לבית המשפט. נעמוד לצידכם בבית המשפט ונייצג אתכם מול קופת החולים, בית החולים, או הרופא/הצוות הרפואי שהתרשלו.

תביעות נגד הביטוח לאומי וייצוג בועדות רפואיות

אנו מטפלים בכל סוגי התביעות כנגד הביטוח הלאומי ומופיעים לצד הנפגעים בכל הועדות הרפואיות ובבית הדין לעבודה. במקרים בהם יש צורך ביותר מאשר הטיפול והייצוג המשפטי אנו דואגים לקבל חוות דעת רפואיות מתאימות.
אנו מייצגים את הנפגעים הן בוועדות לנכות עבודה, נכות כללית, ניידות, סיעוד, תביעות נכה "נזקק" וכו', ואיננו מייצגים את המוסד לביטוח לאומי בכלל.
אנו מטפלים הן בתביעות של מקרים בהם דחה המוסד לביטוח לאומי את התביעה עקב העדר קשר סיבתי בין הפציעה לבין העבודה, והן בתביעות שעוסקות בשעור הנכות ובהחמרות מצב רפואי, הפעלת תקנה 15 ועוד.
ברצוננו להדגיש שהטיפול שאנו נותנים הוא משפטי בניגוד לחברות ייעוץ שונות.

תביעות נגד משרד הביטחון

אנו מייצגים את אנשי שרות הביטחון בתביעותיהם כנגד קצין התגמולים ומלווים אותם בועדות הרפואיות ובבתי המשפט הן בשלב בו נדרשת הוכחת הקשר הסיבתי בין המחלה או הפציעה לשרות, והן בשלב בו יש צורך בהוכחת הנכות הרפואית.

תאונות עבודה

לסוגי התאונות במפעלים השונים, עקב פגמים ובעיות במכונות השונות, במסורים וכו', נפילות מגובה, התחשמלות, נפילות מסולם, כויות, החלקות וכו'.
אנו מטפלים בתאונות עבודה שקורות גם מחוץ למפעלים כמו למשל באתרי בניה ובאתרים אליהם נשלח העובד. בתאונות מסוג זה אנו דוגאים לקבל חוות דעת בטיחותיות לשם הוכחת האחריות לתאונה מצלד המעביד, או מישהו אחר, וכן דואגים לקבל חוות דעת רפואיות לשם הוכחת נכות הרפואית. כמו כן אנו דואגים לפניה לביטוח לאומי במקרים כאלה.

תאונות דרכים

כל סוגי התאונות, הולכי רגל, נהגים, נוסעים ברכב, באופנועים, בטרקטורים, בטרקטורונים, משאיות, אוטובוסים, מנופים וכל כלי רכב ממונע לרבות אופניים, אופניים עם מנוע וכו'.
בתאונות הדרכים אנו בודקים הן הכיסוי הביטוחי תקפות הפוליסה, וכל הכרוך בכך, וגם בהעדר ביטוח תקף ניתן לתבוע את "קרנית" ואחרים באופן , שלא תיוותרו ללא פיצוי הולם. התאונות יכולות "לערב" גם את הביטוח הלאומי במקרים בהם נסעתם לעבודה , או שהייתם בדרככם ממקום העבודה הביתה, וגם בכך אנו כמובן מטפלים.
ייצגנו וזכינו לא פעם במקרים בהם התעורר ספק לגבי תוקף הכיסוי הביטוחי.

תאונות מדרכה

מקרים בהם נפגעים נופלים עקב מדרכה לקויה, כביש משובש, מרצפות בולטות או שבורות, אבני שפה שבורים, מדרגות בלתי תקינות וכו'.
במקרים מסוג זה מגיעים לכם פיצויים מן הרשות המקומית שחייבת באחזקה ראויה של הכבישים והמדרכות, וכל השטחים הציבוריים. כמובן שלא כל קפל מדרכה או שקע מזערי יזכו אתכם בפיצויים , אך כשמדובר במפגע משמעותי זכותכם לקבל את המגיע לכם. גם תאונות מסוג זה יכולות "לערב" את הביטוח הלאומי , וכמובן גם שם זכותכם לקבל פיצויים.

תאונות מתקני ספורט

ארועים בהם קרו נפיליות מנדנדות, מגלשות, טרמפולינות, אומגות, קרוסלות, מתקני כושר ועוד.במקרים כאלה אנו בודקים תקינות טכנית של המתקנים , תקנים שונים לרבות של מכון התקנים הישראלי, תקנים בחו"ל, סוגי המשטחים שלמרגלות המתקנים, השגחה ופיקוח הכל כדי לבסס רשלנות של בעלי המקום ומחזיקי המתקנים. זכותכם לקבל את הפיצוי הראוי בין אם אתם חברי מועדון ספורט ובין אם אתם משתמשים במתקנים ציבוריים.

תאונות תלמידים

כל תאונה מכל סוג לרבות נפילות ברחוב, נפילות ממתקנים, מתקני ספורט וכו' שקורות למרבית הצער לתלמידים בכל גיל בין בתוך בתי הספר והגנים ובין מחוץ להם.במקרים כאלה מבוטחים התלמידים בביטוח אחריות מוחלטת, כלומר אין צורך בהוכחת רשלנות של מישהו , ודי בתאונה ובפציעה כדי לקבל את הפיצויים. גובה הפיצוי נקבע בפוליסת הביטוח, שערך המוסד החינוכי עם חברת הביטוח, כלומר הפיצוי לא נועד לכסות את מלוא הנזק, אלא את זה הנקוב בפוליסה.

תביעות על פי פוליסת ביטוח אישית

תביעות כנגד חברות הביטוח לפי פוליסות שונות , אי כושר עבודה, נכויות, תאונות אישיות, ביטוחי בריאות, פנסיה, ביטוחים פרטיים או דרך פנסיה וכו'. בתביעות אלה אתם זכאים לקבל את הפיצוי בהתאם לסכום אותו ביטחתם, ובכפוך לתנאים שונים שבפוליסה. פיצויים אלה משולמים לכם עבור חוזה הביטוח והם נוספים על פיצויי הנזיקין, המגיעים לכם אם מדובר בתאונה כלשהי.

צור קשר